Зооготель не працює під час воєнного стану

Як би ми не любили своїх вихованців, іноді доводиться їх залишати на деякий час. Для багатьох відрядження, поїздки на відпочинок в інше місто або за кордон пов’язані зі стресом через те, що не буде кому піклуватися про залишену тварину. Особливе занепокоєння викликають вікові або проблемні тварини. Якщо у вас немає друзів або родичів, які погодилися б ненадовго замінити домашньому улюбленцю відсутнього господаря, відмінним виходом буде зооготель для тварин.

У клініці VIP Хвіст створений спеціальний зооготель, де з комфортом розміщуються і коти, і собаки на час відсутності їх власників. Залишаючи тварину у нас, ви можете розраховувати на цілодобове спостереження за вихованцем, комфортне розміщення в окремих боксах, індивідуальний підхід і дбайливе ставлення. В нашому найкращому готелі для тварин у Вінниці їх чекає:

  • професійний догляд;
  • збалансоване харчування;
  • регулярний безпечний вигул;
  • при необхідності – своєчасне, ефективне лікування.

Ми гарантуємо дотримання всіх необхідних гігієнічних вимог – щоденного вологого прибирання і дезінфекції, регулярного кварцування приміщень. Це дозволяє запобігти розвитку у постояльців бактеріальних і вірусних захворювань, грибкових уражень.

Ми любимо тварин і вміємо з ними поводитися. Збираючись доручити свого вихованця нашим турботам, не забудьте за 2 тижні до поселення зробити йому комплексне щеплення і позбавити від глистів, бліх та кліщів. Дегельмінтизація і обробка від ектопаразитів – це не тільки турбота про здоров’я свого вихованця, а й увагу до інших наших чотириногих гостів.

Неодмінною умовою прийому є відсутність інфекційних захворювань у тварини і хронічних хвороб в стадії загострення.

ПРАЙС:

Утримання тварин в клініці без надання лікувальних маніпуляцій (доба):

  • Для собак — 350 грн
  • Для кішок — 300 грн

2024 © Ветклініка «VIP Хвіст»

093-411-21-21 068-609-01-01