Стрижка тварин

Акуратно підстрижені йорки, болонки або шпіци в парках і скверах міста викликають добрі посмішки перехожих і почуття гордості у власників. Але повна або часткова стрижка тварин – це не стільки данина моді, скільки необхідна гігієна для багатьох собак і котів.

Гігієнічні стрижки, що включають в себе стрижку морди, вистригання вовни між пальцями і подушечками лап, в вушних раковинах, навколо статевих органів і анального отвору, дозволяють утримувати в чистоті і вихованця, і квартиру. Підстрижений кіт або пес залишає менше вовни на килимах, меблях та одязі господаря. Його шерсть не буде звалюватися в ковтуни, під якими може з’явитися патогенна флора. Після видалення сплутаної вовни тварину легше купати, сушити і обстежувати на наявність бліх або кліщів.

Фахівці рекомендують виконувати часткову гігієнічну стрижку щомісяця, а повну – 2-3 рази на рік. При підвищеній линьки тварин процедуру можна проводити частіше. Всі стрижки виконуються спеціальною машинкою зі змінними насадками різних розмірів з дотриманням гігієнічних норм. Доцільно звертатися за гігієнічними послугами тільки до професіоналів. Вони зможуть швидко і якісно підстригти тварину, не пошкодивши ніжної шкіри в паху і під пахвами.

Стрижка вихованця під контролем ветеринарного лікаря-анестезіолога показана, якщо ваш домашній улюбленець недовірливий, неохоче контактує з чужими людьми, лякається в незнайомій обстановці. Седативні засоби, підібрані в необхідній кількості, знизять агресію тварини і позбавлять її від стресу.

Гігієнічна стрижка тварин в Вінниці – дуже затребувана процедура. Приводьте своїх вихованців в клініку VIP Хвіст, і ми не тільки позбавимо їх від зайвої вовни, а й перетворимо вашого кота в маленького лева, зробимо модницю з улюбленої собаки.

2022 © Ветклініка «VIP Хвіст»

093-411-21-21 068-609-01-01