Стаціонарне відділення інтенсивної терапії

У більшості сучасних ветеринарних клінік є стаціонар для тварин, Вінниця в цьому плані не виняток. Відповідально підходячи до лікування наших менших братів, ми відкрили таке відділення і у ветеринарному центрі VIP Хвіст. На сьогоднішній день воно вважається кращим в нашому місті. Сюди надходять тварини після оперативних втручань, які потребують спостереження лікаря, тут ми виходжуємо тих вихованців, лікування яких вимагає спеціальних навичок.

Нерідко інтенсивна терапія для тварин проводиться після травм, при загостренні хронічних хвороб, в разі складної і довготривалої діагностики. Якщо ви не вмієте робити уколи і не можете кілька разів на день привозити вихованця в клініку для виконання призначених маніпуляцій, то найкращим виходом для всіх буде його розміщення в стаціонарі.

Серед найбільш частих операцій, що виконуються в стаціонарних умовах, лідирують інфузійна терапія – крапельниці і переливання крові для собак і котів. Гемотрансфузія може знадобитися при необхідності поліпшити склад крові або при великих крововтратах в результаті травми або оперативного втручання.

У відділенні інтенсивної терапії також якісно проводяться знеболювання і реанімацію для домашніх тварин. В умовах стаціонару можна швидше і ефективніше позбавити вихованця від больових відчуттів і виграти битву за життя в екстрених випадках, надавши невідкладну допомогу.

Власники можуть не хвилюватися за своїх улюбленців, розміщених в відділені інтенсивної терапії. Крім лікування коти і собаки отримують тут необхідний догляд і увагу персоналу, люблячого тварин. Постійний лікарський контроль стану вашого вихованця, доброта і турбота дозволяють швидко поставити його на всі чотири лапи.

ПРАЙС:

Утримання тварин у клініці з наданням лікувальних маніпуляцій

  • Для котів і собак стану, що потребують терапії             420 грн
  • Для котів і собак стану, що потребують терапії             600 грн
  • Для котів і собак стану, що потребують терапії             960 грн
  • Для котів і собак стану, що вимагають проведення інтенсивної терапії              1140 грн
  • Для собак стану, що вимагають проведення інтенсивної інфузійної терапії терапії 1500 грн
  • Для собак понад 30 кг стану, що вимагають проведення інтенсивної інфузійної терапії          2000 грн

2023 © Ветклініка «VIP Хвіст»

093-411-21-21 068-609-01-01