Ветеринарна дерматологія

Сьогодні проблеми зі шкірою тварин – нерідке явище. Сверблячка, почервоніння і лущення шкіри, висипи, лупа, лисини в місцях розчісування доставляють багато неприємностей не тільки домашнім вихованцям, а й їх власникам. Причин дерматологічних захворювань дуже багато, тому без спеціальної освіти в них розібратися досить важко. Якщо ви бачите, що ваш вихованець втрачає шерсть, чухається, став неспокійним, погано спить і їсть, то це привід звернутися до ветеринарної клініки. Інакше первинні захворювання шкіри можуть ускладнитися бактеріальною інфекцією або грибковим ураженням. Відкладати візит до лікаря не варто, адже деякі хвороби передаються від собак і котів людині.

На прийомі дерматолог ретельно огляне тварину, розпитає господаря про умови утримання вихованця, раціон харчування, вікові проблеми, чи проводилися антипаразитарні обробки. Після збору анамнезу призначаються необхідні дослідження: зіскрібки, тріхоскопія, цитологія, люмінесцентна діагностика, скотч-тести. Іноді поставити діагноз неможливо без загального і біохімічного аналізів крові, аналізів на деякі гормони і віруси.

Ветеринарна дерматологія у Вінниці має хорошу лабораторно-діагностичну базу, тому ви можете сміливо довірити свого улюбленця фахівцям клініки VIP Хвіст. У нас є всі необхідні реагенти і інструментарій для проведення різноманітних досліджень. Своєчасне виявлення причин шкірних захворювань і проблем з шерстю вихованців дозволить швидко полегшити стан хворої тварини, підвищити якість його життя. Наші лікарі обов’язково проконсультують вас про варіанти підтримуючої терапії при хронічних захворюваннях, розкажуть про профілактичні обробки тварин.

2023 © Ветклініка «VIP Хвіст»

093-411-21-21 068-609-01-01