Ветеринарна аптека

Для більшості власників домашніх вихованців хвороби і нездужання їхніх улюбленців – серйозний привід для занепокоєння. Однак, поспішаючи допомогти хвостатому лише таблетками з власної аптечки, можна ще більше нашкодити. Далеко не всі препарати, призначені для людей, підходять для лікування тварин.

У разі хвороби домашнього вихованця слід звертатися до фахівців – тільки ветеринарний лікар зможе правильно підібрати необхідні для лікування препарати після огляду тварини. У клініці VIP Хвіст працює одна з найпопулярніших ветеринарних аптек у Вінниці. Тут можна купити все, що потрібно для тварин, – від ветпрепаратів до кормових добавок і засобів дезінфекції.

У нашому асортименті ви знайдете:

  • всі необхідні ветеринарні препарати;
  • комплекси вітамінів і мінералів для котів і собак різних вікових категорій;
  • якісні корми, включаючи дієтичні і лікувальні, для молодих і вікових тварин, активних і ослаблених;
  • засоби від глистів та препарати від кліщів і бліх (нашийники, краплі і т. д.)
  • засоби для повноцінного догляду за шерстю – дерматологічні та інсектицидні шампуні, а також засоби для щоденного застосування;
  • гомеопатичні препарати і ласощі для тварин.

Ветеринарна аптека клініки VIP Хвіст пропонує своїм відвідувачам професійну консультацію і вибір ліків для тварин за доступними цінами, а також різноманітні супутні товари. У нас можна придбати сумки-переноски, іграшки, повідці і шлейки, набори по догляду за зубами, лотки і наповнювачі для туалетів. Користуються попитом і витратні матеріали: вбираючі пелюшки, захисні коміри, підгузники для тварин. Відвідайте нашу аптеку, і ви знайдете тут все, що потрібно вашим улюбленцям.

2024 © Ветклініка «VIP Хвіст»

093-411-21-21 068-609-01-01