Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Стаціонар

Якщо у людини виникає небезпека складного захворювання, її доправлять в лікарню, де вона  зможе в спокійному оточенні пройти курс лікування стаціонарно, що є дуже зручно та ефективно. Якщо пацієнт знаходиться під контролем потрібних йому спеціалістів, його лікування буде більш швидким та правильним. Це абсолютно нормально. Для людей, але тварини теж потребують правильної уваги до себе. Для тварин наша ветеринарна клініка має спеціальний стаціонар. Якщо раптом Ваша кішка чи собака захворіла і їй потрібне лікування, Ви можете викликати лікаря додому, але цього часто буває недостатньо. Деякі клієнти не мають можливості возити тварину на уколи та крапельниці до нас по кілька разів в день. Якщо Ваш фінансовий стан дозволяє декілька раз в день запрошувати ветеринарного лікаря додому - дуже добре, але таке лікування доступне далеко не всім.

 

В таких випадках  ми маємо один із кращих стаціонарів для тварин у Вінниці. Стаціонар для кішок і собак "VIP Хвіст" - це відділення інтенсивної терапії, куди приймаються тварини, які потребують цілодобового спостереження за станом здоров'я і постійного проведення медичних маніпуляцій, а ще тварини, які нещодавно перенесли операцію..

Стаціонар для собак та кішок нашої ветеринарної клініки - це просторе приміщення, яке завжди тепле. Воно добре освітлене. Кожному пацієнту відводиться спеціальна площа в спеціальній клітці чи в переносній клітці. Приміщення завжди добре провітрюється і утримується в ідеальній чистоті, тому що ми особливу увагу приділяємо чистоті і дотримуванню правил гігієни. У нас щоденно відбувається обов'язкова обробка підлоги всіх приміщень клініки спеціальними безпечними дезінфекуючими засобами. Ми застосовуємо лишень одноразові витратні матеріали для догляду за тваринами, виключення ми надаємо лишень іграшкам і речам, які Ви самі принесли для своїх домашніх улюбленців із дому.

 Ми гарантуємо Вам, що Ваш домашній улюбленець, знаходячись в стаціонарі ветеринарної клініки "VIP Хвіст",  буде під постійним та якісним контролем ветеринарних лікарів та молодшого ветеринарного персоналу нашої клініки, які у випадку необхідності виконають всі необхідні лікувальні процедури, вчасно зможуть скоректувати необхідне лікування. Якщо інше не призначено ветеринарним лікарем, то Ваш домашній улюбленець буде отримувати дворазове харчування по нормі, яка враховує вагу та вік тварини.