Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Діагностика

 
Виявити ознаки екземи, її стадію розвитку і підібрати симптоматичне лікування для ветеринарного лікаря в більшості випадків не є особливо складною проблемою. Ветеринарні спеціалісти клініки "VIP хвіст" рекомендують до даної проблеми підходити комплексно, і виявити першопричину враження шкіри, тим більше, якщо це часта проблема у Вашого домашнього улюбленця.
 
Однією із найбільш важливих складових в діагностиці дерматологічних захворювань є детальний збір анамнезу. Необхідно надати лікарю інформацію про тварину до моменту виявлення симптомів хвороби (використання незвичних чи нових косметологічних засобів, зміна місця проживання, поїздки, грумінг, обробка від паразитів, зміна раціону, стрес). 
 
 
Лабораторна діагностика дає можливість виявити причину захворювання і підібрати цілеспрямовану терапію. Спеціалісти клініки «VIP хвіст» рекомендують в обов'язковому порядку проводити біохімічний і клінічний аналізи крові, цитологічне дослідження мазка відбитку з місця запалення. У випадку показань до застосування системної антибіотикотерапії, потрібен бактеріологічний посів із ділянок враженої шкіри.
 
 
Лабораторна діагностика

Клініка "VIP Хвіст" робить такі аналізи:
    * Крові
            - загальний аналіз крові
            -  аналіз крові на цукор
            -  біохімічний аналіз крові
    * Сечі
    * Калу