Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

 

Готель для тварин

 

Необхідне відрядження чи бажаний відпочинок в іншому місті чи країні можуть розлучити Вас з улюбленою домашньою твариною. В цьому випадку виникає запитання - кому можна довірити тварину? Найчастіше перша думка - ощасливити своїх родичів чи друзів, але іноді, навіть для самих рідних людей подібне прохання в силу певних обставин виявляється проблематичним. 

 

Ветеринарна клініка «VIP хвіст» пропонує турботливим господарям розміщувати тварин в спеціальному готелі, де створені всі необхідні умови, щоб за Вашої відсутності чотирилапий друг нічого не потребував. Персонал клініки любить і вміє налагоджувати стосунки з "братами нашими меншими". Основні переваги  готелю:

·      зручність і безпека проживання та вигулу;

·      окремі номера;

·      цілодобове спостереження спеціалістів - кваліфікованих ветеринарів;

·      індивідуальний підхід до тварин;

·      приємні ціни.

Тут Ваш улюбленець буде отримувати збалансоване харчування, призначене спеціалістом, виходячи із стану здоров'я тварини. Його будуть вигулювати у визначений час, слідкувати за його чистотою, щоденно прибирати номер. Для створення більш домашньої обстановки, можна принести улюблені речі (коврик, іграшка, будиночок і т.п.).

Зооготель працює цілодобово, без вихідних та святкових днів, тому Ви можете віддати тварину в надійні руки в зручний для Вас час.