Ваш браузер устарел. Рекомендуем обновить его до последней версии.

Благодійний проект «Врятуй безпритульного хвостика»

На базі ветеринарної клініки стартує благодійний проект «Врятуй безпритульного хвостика».  На спеціально відкритий соціальний рахунок клініки кожен бажаючий може відправити будь-яку суму коштів, які будуть використовуватися для лікування безпритульних тварин.

 Практично щодня в клініку звертаються волонтери або просто небайдужі люди, які знайшли тварину в хворому стані на вулиці та вирішили допомогти їй одужати.

В разі наявності коштів на рахунку по даному проекту, вони будуть використані для надання ветеринарної допомоги безпритульним «хвостикам».

Також існує соціально незахищена категорія людей, які не можуть оплатити лікування свого улюбленця. Благодійний проект дозволить їм скористатися коштами та забезпечити лікування своєї тварини.

Кожен учасник проекту у будь-який час може отримати звіт по використанню коштів  з рахунку благодійної програми.

Періодично ми будемо публікувати фото звіти вдячних пацієнтів. Можливо завдяки цьому вони знайдуть собі дбайливих господарів.

За допомогою небайдужих людей та ветеринарних лікарів клініки ми врятуємо життя тим, хто цього потребує але не має люблячого господаря та теплої домівки.

Дякуємо за Вашу турботу та благодійність.

Реквізити для зарахування коштів:


Код ЄДРПОУ 3015300877
р/р 26005010011602
МФО 307770
ПАТ "А-Банк"
Призначення платежу: за ветеринарні послуги для безпритульної тварини